ads-logo.png
اخبار صنعت بیمه ، بانک و اقتصاد
bime-havades-khanevade-bime-mihan.png
پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه یزد
ارسال در: 1388/02/26-14:52
دانشگاه یزد بر اساس آئین نامه استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای سال تحصیلی آینده بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.
 

دانشگاه یزد بر اساس آئین نامه استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای سال تحصیلی آینده بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی می توانند در صورت دارا بودن شرایط  از مزایای ورود بدون آزمون به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه یزد در سال تحصیلی آینده استفاده کنند.

داشتن رتبه های اول تا سوم مرحله نهایی المپیادهای علمی دانشجویی، دانشجویان نمونه کشوری، رتبه های اول تا سوم نهایی جشنواره های بین المللی خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی و فارابی، نفر اول مسابقه ها و جشنواره های معتبر علمی بین المللی با معرفی مراجع ذیربط، رتبه اول کشوری جشنواره دانشجویان مبتکر و نوآور بسیجی شاهد و ایثارگر، دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی پیوسته که حداکثر در مدت هشت نیمسال دانش آموخته شوند و به لحاظ میانگین کل جزء 10 درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی (مجموع ظرفیتهای دوره روزانه و نوبت دوم هر رشته در کل دانشگاه) باشند شرایط استفاده از مزایای ورود بدون آزمون است.

متقاضیان ورود بدون آزمون به دوره کارشناسی ارشد دانشگاه یزد در صورت دارا بودن یکی از این شرایط می توانند تا 15 خرداد ماه مدارک خود را به این دانشگاه ارائه دهند.

منبع :دانش نیوز
نظرات ارسالی:
 
مهدی
1391/12/01   10:25:00 AM
سلام میخواستم بدونم چه رشته هایی میتونن بدون کنکور برن دانشگاه یزد

هانیه
1391/11/16   06:39:00 ب.ظ
با سلام و احترام: من دانشجوی دروره روزانه رشته مشاوره دانشگاه علامه می باشم و دانشجوی ورودی 88 می باشم و 7 ترمه دوره کارشناسی ام را با عنایت خدای متعال به پایان رسانده ام و جز 10 در صد معدل دانشگاه خود می باشم برای اینکه بخواهم ارشد را در یزد بگذرانم کی باید اقدام کنم و مدارک لازم چه می باشد؟ منتظری از یزد باتشکر در پناه حق

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:


امیر حسین
architform
rathgraphic.co درباره ما
جستجو
پیوندها
عضویت
ورود
دیکشنری آنلاین
RSS
novinweb.com
mihania.ir
parswoman.com
آب و هوا
Copyright asriran.info © 2010 . All Rights Reserved
وب سایت خبری آموزشی عصر ایران به هیچ گروه ، حزب و دسته ای وابسته نیست.