ads-logo.png
اخبار صنعت بیمه ، بانک و اقتصاد
bime-havades-khanevade-bime-mihan.png
پردیس بین الملل دانشگاه شیراز دانشجوی ارشد می پذیرد/ جدول شهریه ها
ارسال در: 1390/03/28-13:27
واحد بین الملل دانشگاه شیراز در دوره های آموزشی، دانشجوی کارشناسی ارشد در 57 رشته -گرایش برای نیمسال نخست 91 – 90 پذیرش می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان شرکت در این دوره می بایست گواهی معتبر پایان دوره کارشناسی که مورد تایید وزارت علوم است، به همراه داشته و همچنین مدرک کارشناسی متقاضیان با رشته ثبت نامی مرتبط باشد. 

این دانشگاه، مدرک معادل جهت ثبت نام در واحد بین الملل دانشگاه شیراز را قابل قبول نمی داند.

دانشجویانی که نیمسال آخر دوره کارشناسی خود را می گذرانند باید از دانشگاه محل تحصیل خود گواهی مبنی بر فراغت از تحصیل تا 31 شهریورماه 90 ارائه دهند.

در صورتی که داوطلب جز نفرات اول تا سوم دوره کارشناسی است، ارائه گواهی رتبه ممتازی و یا در صورت داشتن فعالیت های علمی، پژوهشی، مدرک مربوطه را تحویل دهد.

داوطلب چنانچه تمایل به ثبت نام در بیش از یک رشته را دارد می بایست به ازای هر رشته یا گرایش مبلغ ذکر شده را به طور جداگانه واریز کند.

متقاضیان پس از ارسال موفق مدارک و ثبت نام اولیه، از طریق کد رهگیری که در اختیار آنان قرار داده می شود ظرف مدت دو روز کاری (شنبه تا چهارشنبه) از صحت ارسال مدارک خود که توسط کارشناسان واحد بین المللی بررسی شده است، اطمینان حاصل کنند.

در صورت هر گونه نقص در ارسال مدارک، مورد توسط سیستم به آنان تذکر داده می شود تا داوطلب نسبت به ثبت نام مجدد اقدام کند.

پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در دو مرحله صورت می پذیرد. پس از اتمام دوره ثبت نام، در مرحله نخست، بخش یا گروه علمی مربوطه بر اساس بررسی مدارک وصول شده از داوطلبان، با در نظر گرفتن معدل کل دوره کارشناسی، دانشگاه محل تحصیل، سوابق آموزشی و پژوهشی، داوطلبان را اولویت بندی کرده و در مرحله دوم بر اساس این موارد تا چهار برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه می شوند.

چنانچه در هر مرحله از پذیرش تعداد داوطلبان و یا پذیرفته شدگان هر رشته گرایش کمتر از پنج نفر باشد، آن رشته - گرایش تشکیل نمی شود و مبلغ واریزی برگشت داده می شود.
جدول شهریه های دوره کارشناسی ارشد پردیس دانشگاه شیراز
ردیف   نوع شهریه میزان شهریه (ریال)
شهریه ثابت هر نیمسال تحصیلی(بدون تغییر تا پایان دوره) 12.600.000
شهریه متغیر هر واحد درسی نظری  2.510.000 
 شهریه متغیر هر واحد درسی آزمایشگاهی 5.000.000 
شهریه متغیر هر واحد درسی عملی  3.270.000 

شهریه متغیر هر واحد درس رساله 

 3.770.000

هزینه های مربوط به رساله (Bench Fee) در صورت تجربی بودن پروژه بر حسب اعلام بخش های مربوط به در ابتدای نیمسال سوم از دانشجو دریافت می شود که این هزینه بر حسب رشته از 10.000.000 تا 20.000.000 ریال متغیر است و شهریه متغیر هر سال 10 درصد افزایش می یابد.

شرایط آزمون معافی
از پذیرفته شدگان در بدو ورود امتحان معافی زبان گرفته می شود و در صورتی که معاف نشوند ملزم به شرکت و قبولی در امتحانات معافی بعد از آن می شوند که لازم است قبل از دفاع از پایان نامه معاف شوند.

پذیرفته شدگان در صورت نیاز، با پیشنهاد گروه علمی مربوطه موظف به گذراندن دروس پیش نیاز هستند.

داوطلبان می بایست مدارک لازم را به صورت فایل های jpg اسکن و ضمن پر کردن فرم ثبت نام به آن پیوست کرده و حداکثر تا 31 مرداد از طریق سایت اینترنتی ارسال کنند.

اعلام قطعی نتایج از طریق سایت www.shirazu.ac.ir/suid  اعلام می شود.
منبع :mehrnews
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:


امیر حسین
architform
rathgraphic.co درباره ما
جستجو
پیوندها
عضویت
ورود
دیکشنری آنلاین
RSS
novinweb.com
mihania.ir
parswoman.com
آب و هوا
Copyright asriran.info © 2010 . All Rights Reserved
وب سایت خبری آموزشی عصر ایران به هیچ گروه ، حزب و دسته ای وابسته نیست.