درج آگهی تبلیغاتی رایگان
بانک اطاعات و آگهی 118
برای ثبت آگهی رایگان عضو شوید
پیشرفته ترین دستگاه ویبره موجی ایستاده در ایرانflabelos
تدریس ریاضی و فیزیک تمامی مقاطع118e/5983
شارژ مستقیم ، کارت شارج ایرانسل ، همراه اول ، رایتل ، تالیاcharge.upmost
تصویر برداری مرور زمان - تایم لپس - 09133273574robocam
انواع بیمه عمر ، سرمایگذاری و مسئولیت در بیمه میهن - 09137956652mihania
صنایع فایبرگلاس مبارکهfiberglassmco
گروه تبلیغات سمین - 02634441333samin.co
گروه بازرگانی فراهان تجارت پارسهftparse
رث گرافیک - تقویم ، سررسید سالنامه 1394rathgraphic.co
کودکان امید ، حمایت از کودکان مبتلا به سرطانamirhussein
سامانه پیام کوتاه سمین - 02634441333payamekootah
فروشگاه اینترنتی لوازم خودروftshop
نوین وب ، طراحی اختصاصی وب سایت 09139135264novinweb

دانشگاه علوم پزشکی شیراز دانشجوی مجازی می پذیرد

ارسال در: 1390/03/20-13:51
دومین دوره پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد آموزش پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می شود و داوطلبان می توانند در این دوره مجازی ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، دومین آزمون کارشناسی ارشد آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای پذیرش در دوره مجازی آموزش پزشکی 11 شهریور 90 برگزار می شود و داوطلبینی مجاز به شرکت در آزمون هستند که ضمن برخورداری از توانایی جسمی به تناسب رشته انتخابی، واجد شرایط عمومی تحصیل در جمهوری اسلامی ایران باشند. موارد معلولیت که با کار با کامپیوتر منافات داشته باشند مجاز به شرکت در آزمون نیستند. 

دانشگاه علوم پزشکی شیراز شرایط اختصاصی ورود به دوره دانش پذیری را نیز ذکر کرده است گزینش دانش پذیران غیر هیئت علمی از طریق آزمون کتبی و برای اعضای هیئت علمی از طریق بررسی رزومه (CV) خواهد بود. 

دارندگان مدرک اتمام دوره دکتری تخصصی و یا دکتری حرفه ای گروه پزشکی و دارندگان مدارک کارشناسی ارشد و کارشناسی رشته های علوم پزشکی و اعضای هیئت علمی رشته های علوم پزشکی سراسر کشور مجاز به شرکت در دوره دانش‌پذیری هستند. 

همچنین دارندگان مدرک رشته روانشناسی بالینی طبق مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجاز به شرکت در این آزمون هستند اما دارندگان مدارک معادل مجاز به شرکت در دوره دانش پذیری نیستند و در صورتی که در هر مرحله از دوران تحصیل، عدم صحت مدارک ارائه شده توسط داوطلب مشخص شود از ادامه تحصیل وی جلوگیری خواهد شد. دانشجویان ترم آخر تنها در صورتی که حداکثر تا زمان ثبت نام آزمون، فارغ­التحصیل شوند مجاز به شرکت در آزمون خواهند بود.

تحصیل همزمان در رشته های آموزش از راه دور دانشگاه با دوره خدمت وظیفه عمومی منافاتی ندارد و قبولی و تحصیل در این رشته باعث معافیت از وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد نخواهد شد. مسؤلیت حضور در بخش­های حضوری پیش­بینی شده در برنامه و آزمون های پایان ترم در رشته مربوطه بر عهده خود داوطلبان بوده و دانشگاه در این رابطه مسئولیتی ندارد. 

همچنین تحصیل همزمان در رشته های آموزش از راه دور دانشگاه با گذراندن دوره خدمت پزشکان و پیراپزشکان منافاتی ندارد و قبولی و تحصیل در آن باعث معافیت از گذراندن دوره خدمت پزشکان و پیراپزشکان نخواهد شد. 

ممنوعیتی برای تحصیل همزمان در رشته های سیستم آموزش از راه دور دانشگاه با سایر رشته های حضوری و غیرحضوری وجود ندارد اما هر گونه انتقال و یا جابجایی محل تحصیل در رشته ها از سیستم آموزش حضوری به غیرحضوری و برعکس ممنوع است. 

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ممنوعیتی برای تحصیل همزمان در رشته های سیستم آموزش از راه دور دانشگاه با اشتغال دانشجویان وجود ندارد و پذیرفته شدگان تعهد خدمتی به دانشگاه علوم پزشکی شیراز یا سایر دانشگاه ها نخواهند داشت و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در صورت نیاز نیروهای مورد نیاز خود را از فارغ التحصیلان همین دانشگاه گزینش می‌کند. 

شرط ورود به دوره دانشجویی اتمام موفقیت‌آمیز دوره دانش پذیری است. ظرفیت پذیرش در آموزش پزشکی به صورت مجازی 50 نفر است و حداقل 50 درصد از ظرفیت رشته به اعضای هیئت علمی اختصاص دارد. 

در آزمون ورودی 60 نفر به عنوان دانش پذیر پذیرفته خواهند شد که در پایان این دوره که ترم اول محسوب خواهد شد 50 نفر در رقابت پایان این ترم پذیرفته خواهند شد و به آنها فقط گواهی اتمام دوره دانش پذیری داده خواهد شد.

ملاک پذیرش برای ورود به مرحله دانشجویی کسب معدل حداقل 14 است و به افرادی که موفق به گذراندن مرحله دانش پذیری نشوند گواهی گذراندن واحدهای دانش پذیری اعطا خواهد شد.

تحصیل در سیستم آموزش الکترونیکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز مستلزم پرداخت شهریه است که شهریه ثابت هر ترم یک میلیون و پانصد هزار ریال، شهریه هر واحد نظری سیصد هزار ریال و شهریه هر واحد عملی ششصد و پنجاه هزار ریال است. برای پایان نامه نیز افراد باید به ازای هر واحد یک میلیون ریال پرداخت کنند. 

داوطلبان شرکت در این دوره می توانند مدارک خود را تنها از طریق پست پیشتاز از تاریخ 15 خرداد تا 31 تیرماه به مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی واقع در شیراز، خیابان کریم خان زند، دانشکده پزشکی، ساختمان شماره 3 ، طبقه هفتم، واحد کارشناسی ارشد آموزش مجازی ارسال کنند.

آزمون کتبی برای پذیرش در دوره مجازی آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز روز جمعه 11 شهریورماه 90 برگزار می شود و توزیع کارت نیز صبح همان روز انجام خواهد شد.

منبع :mehrnews
کلمات کلیدی : دانشگاه علوم پزشکی شیراز دانشجوی مجازی پذیرد
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:
درباره ما جستجو پیوندها عضویت ورود دیکشنری آنلاین RSS آب و هوا
Copyright asriran.info © 2010 . All Rights Reserved
وب سایت خبری آموزشی عصر ایران به هیچ گروه ، حزب و دسته ای وابسته نیست.